Самостійна Україна

300

Додаткова інформація

Автор

Микола Міхновський

Обкладинка

Тверда

Рік видання

2023

Кількість сторінок

64

Видавництво

Наш формат

Формат

84х108/32

“Самостійна Україна” – до 150-річчя Миколи Міхновського

28 березня 2023 р. Історичний клуб “Холодний Яр” у співпраці з Благодійним фондом “GloryUA” випустив нове видання головного твору Миколи Міхновського “Самостійна Україна” (з іншими матеріалами; редактор-упорядник Роман Коваль; видавництво “Наш формат”).

Ця праця, виголошена в лютому 1900 року як програма першої української політичної самостійницької організації – Революційної української партії, стала програмою дій для цілого покоління, яке в 1917 році підняло жовто-блакитне знамено Української революції. “Самостійна Україна” Миколи Міхновського запалила національне багаття в душах мільйонів українців, виплекала героїчних нащадків, борців за Українську державу.

“Самостійна Україна” стала програмою не тільки для покоління початку ХХ ст., а й для всіх наступних поколінь українського народу, бо переконливо і яскраво довела юридичне й духовне право українців на власну державність.

Цією працею надихалися вояки Українських січових стрільців, Української галицької армії, Армії Української Народної Республіки, “Карпатської Січі” в 1939 році, члени Організації українських націоналістів, воїни Української повстанської армії та військовослужбовці нинішньої України, у якій точиться війна. Всі вони усвідомлювали, що Україна – це не уламок самодержавної Росії чи СССР, у чому століттями намагалася переконати брехлива російська пропаганда, а могутня і красива нація, яка бореться за національне визволення.

Значну частину накладу буде розповсюджено серед нашого війська, тож, купуючи книгу для себе, знайте, що ще один примірник йде до ЗСУ на безоплатній основі.

ЗМІСТ КНИГИ

Роман Коваль, Юрій Юзич. Коротка біографія Миколи Міхновського.

Роман Коваль. Герой, що не зміг врятувати Батьківщину.

Максим Коляденко. Думки сучасників про Міхновського та його “Самостійну Україну”.

Микола Міхновський. Відкритий лист РУП до міністра внутрішніх справ Російської імперії Дмитра Сіпяґіна.

Микола Міхновський. Справа української інтеліґенції в програмі Української народної партії (фрагмент).

Микола Міхновський. Самостійна Україна.

 

З кожної проданої ще одна безкоштовно піде у лави ЗСУ.