Коростишів у боротьбі за УНР

175

Додаткова інформація

Автор

Роман Коваль

Обкладинка

Тверда

Рік видання

2022

Кількість сторінок

104

Видавництво

Видавництво Марка Мельника

Формат

60х84/16 (145х200 мм)

Центральним матеріалом книжки став нарис, написаний разом з Юрієм Юзичем, “Юнаки-артилеристи з Коростишева (1918 р.)” – про півсотню учнів Коростишівської учительської семінарії, які, овіяні романтикою, пішли до українського війська – до Січових стрільців Євгена Коновальця захищати свою державу. Коростишівські семінаристи виявилися “здібними гармашами”.

І поручник 1-го куреня 7-ї (Львівської) бригади Галицької армії Петро Мигович залишив спомин, у якому високо оцінив патріотизм мешканців Коростишівщини. “Часто згадували [стрільці Галицької армії] тамошнє населення, його доброту та щирість”, – писав Петро Мигович із Калуша.

Важливим розділом книги є “Неповний список коростишівців – учасників Визвольної боротьби”. 57 коротких біографій учасників боротьби за УНР! Про більшість із них у Коростишеві не знають.

Сподіваюся, що ця книжка спонукає коростишівських краєзнавців глибше вивчати українську історію свого міста, розшукати імена борців за Українську державу, іменами яких назвуть вулиці та площі рідного міста.

Книжка має 104 стор., формат 84х108/32, обкладинка тверда, кольорова.

Ціна 150 грн. (без вартості пересилки)

 

Роман КОВАЛЬ, Історичний клуб “Холодний Яр”

 

Читайте, передплачуйте, підтримайте!

http://otamania.in.ua

В Коростишеві книгу можна придбати у Світлани Львівни Добрінецької тел. 098-992-36-27, або в приміщенні Коростишівського шахового клубу, Будинок культури, 2 поверх, по вихідних з 10.00 по 13.00.

 

Закликаємо передплатити газету “Незборима нація”. Передплатний індекс 33545. Для передплатників Донецької та Луганської обл. – індекс 87415.

 

#ІсторичнийКлубХолоднийЯр

patreon.com/otamania

https://facebook.com/KholodnyiYar

https://facebook.com/NezborymaN

http://nezboryma-naciya.org.ua/

#НезборимаНація