Шановні друзі!

Книги Романа Коваля про героїв нинішньої війни – “Побратима мого зачепила куля вражая” та “Шляхетні серця”, а також інші книги Історичного клубу “Холодний Яр”  можна придбати можна тут: http://otamania.in.ua

Закликаємо також передплатити газету “Незборима нація”. Передплатний індекс – 33545. Для Донецької і Луганської областей – 87415.

Ось думка про нашу газету козачки ЗСУ Люби Криворот:

Закликаю передплатити на 2024 рік газету “Незборима нація”, яку видає Історичний клуб “Холодний Яр”. Це газета для тих, хто хоче знати історію боротьби за свободу України. Завдяки невтомній праці редактора газети до нас повертаються із забуття і небуття невідомі імена наших предків-козаків, які боролися за незалежність від Московії.

Роман Коваль через газету та книги доносить до нас історичну правду, щоб українці знали, що вони незборима нація, яка ніколи не стане на коліна.

Саме на прикладах героїчної боротьби за волю і незалежність виховується молоде покоління, яке буде вільне від комплексу меншовартості, від запобігання і толерування ворожого нам усього російського світу, його мови, культури, історії.

Такої газети не зустрінеш і не знайдеш ніде!

 

ПІДТРИМУЙТЕ НАС: patreon.com/otamania

ЧИТАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ: https://facebook.com/KholodnyiYar

https://facebook.com/NezborymaN

ПЕРЕДПЛАЧУЙТЕ НАС: http://nezboryma-naciya.org.ua/

ДИВІТЬСЯ НАС: youtube.com/c/ХолоднийЯр

ШУКАЙТЕ НАС В МЕРЕЖІ: #ІсторичнийКлубХолоднийЯр