Об’єднуємо світ для допомоги Україні

З перших днів вторгнення волонтерська ініціатива Ukraine: Direct Support забезпечує військових та допомагає біженцям. Перевага ініціативи в тому, що допомога здійснюється напряму та без жодної бюрократії. Усі пожертви конвертуються в корисні речі та потрапляють на фронт за лічені години.

Автором ініціативи є видавець Марко Мельник. Ще в перші дні повномасштабного вторгнення йому вдалося зібрати понад 10 млн грн на армію і напряму забезпечити військові підрозділи 16 автомобілями, амуніцією, ліками, артилерійською електронікою та спорядженням.

Ідея розвинулася та масштабувалася, до неї приєдналися два десятки волонтерів. Зараз для наближення перемоги й збереження життів працюють українці та іноземці зі США, Канади, Австралії, Ірландії, Польщі, Німеччини, Бразилії, Перу, Єгипту та інших країн.

У Києві та Львові працюють три офіси Ukraine: Direct Support. Волонтери шукають та закуповують автомобілі на фронт, бронежилети, дрони, тепловізори й інші речі для військових. За кордоном нам допомагають із логістикою техніки, одягу й медикаментів. Кошти надсилають і наші співвітчизники, і діаспора, й іноземці, які вболівають за Україну.

Підтримуйте ініціативу Ukraine: Direct Support та поширюйте інформацію про допомогу українському війську. Детальна інформація та реквізити на сайті: www.helpukraine.army