Микола Мялковський

Ось один з матеріалів січневого числа газети “Незборима нація” за 2024 р., яку вже 30 років редагує Роман Коваль (ч. 01/455).

 

“Мій син Микола Мялковський 4 грудня загинув за свободу України. Це дуже дорога ціна для мене. Єдиний, найкращий у світі син! У перший день війни він написав заяву про звільнення в Люблінській міській раді [Польща] і приїхав додому. Серце моє розбите. Ти завжди був для мене прикладом і натхненням”, – написала Тетяна Мялковська.

Було Миколі 28 років. Звання – молодший сержант. Ось короткі штрихи до його короткої біографії: “Відкритий, розумний, справедливий” (професор Острозької академії  Максим Карповець), “Красень, у голові якого були правильні думки” (викладачка Острозької академії  Марія Петрушкевич), “Був поруч у важкі часи під час Революції гідності. Повернувся до лав Збройних сил України у 2022 році” (Михайло Онуфер), “Був освіченим, стильним, з ясною головою. Сам з Луцька, син художниці, про яку часто розповідав. До нього хотілося тягнутися, але ясно, що я йому того не казав, бо є ієрархія – він молодший” (Андрій Сеньків).

Прощання відбулося 7 грудня у Свято-Троїцькому соборі м. Луцька.

Вічна слава!

Газета “Незборима нація”

Передплатний індекс – 33545.

Для Донецької і Луганської областей – 87415.

 

Видання Історичного клубу “Холодний Яр”

в інтернет-книгарні http://otamania.in.ua

 

ПІДТРИМУЙТЕ НАС: patreon.com/otamania

ЧИТАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ: https://facebook.com/KholodnyiYar

https://facebook.com/NezborymaN

ПЕРЕДПЛАЧУЙТЕ НАС: http://nezboryma-naciya.org.ua/

ДИВІТЬСЯ НАС: youtube.com/c/ХолоднийЯр

ШУКАЙТЕ НАС В МЕРЕЖІ: #ІсторичнийКлубХолоднийЯр