35 років тому відійшов до свого козацтва сотник Микола Гадзятський

21 травня 1991 р. в м. Сан-Дієго (США) помер Микола ГАДЗЯЦЬКИЙ (ГАДЗЯТСЬКИЙ), сотник Армії УНР.
Заступник голови Української спортивної спілки в таборі в Ланцуті, учасник 1-ї Олімпіади українських студентів у ЧСР (Прага, 20 – 23.10.1924), автор публікацій на спортивну тематику та статті “Ще про мистецтво і спорт в Подєбрадах”.
Випускник Української господарської академії в Подєбрадах, інженер-лісівник.
Вічна слава!

#НезборимаНація
#ІсторичнийКлубХолоднийЯр
#ВизвольніЗмагання